Projekt „Młody - Aktywny - Zatrudniony”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Oś Priorytetowa: I. Osoby młode na rynku pracy
Działanie: 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe
Poddziałanie: 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności O projekcie Rekrutacja Szkolenia i staże Harmonogramy Kontakt
 
Uczestnicy Projektu, które ukończą wybrane szkolenie zawodowe zgodne z IPD otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia oraz certyfikat potwierdzający nabyte kwalifikacje.

Staż zawodowy – 3 mies., na stanowisku powiązanym z ukończonym szkoleniem zawodowym, w wybranych przedsiębiorstwach.

 
Organizatorzy staży

W ramach projektu „Młody - Aktywny - Zatrudniony" Uczestnicy obecnie realizują 3 miesięczne staże zawodowe
w poniższych instytucjach i firmach:
 
1. FUNDACJA POMOST 28. Zajazd Jurajski
2. Restauracja Opavska Sebastian Tomaszewski 29. Restauracja CassinoClub
3. PE PE GASTRO Sp. z o.o. 30. Taka 10 Sp. C.
4. 3L Sp. z o.o. 31. Lests Play
5. ID Design Adam Cyroń 32. Andrzej Tomasiak P.P.H.U. "A-DREW"
6. GEO-DOM Anna Potrawa 33. IT Buzera
7. Hairroom by Daria Wojtasik 34. Pracownia Forma Dorota Zygmunt
8. Media-360.PL Krzysztof Dobryniewski 35. KAMELOT S.C. Tomasz Załęcki, Maria Załęcka
9. FHU GaMa Małgorzata Gad 36. Firma Handlowa MAX
10. DIVINO Przemysław Siębor 37. FHU Heban
11. KIDA GRZEGORZ PIZZA BRAVA S.C. G.Z. KIDA 38. FAJNA SPÓŁDZIELNIA
12. AGENCJA FOTOGRAFICZNA "SKYLIGHT STUDIO" GRZEGORZ SZAFRUGA 39. FHU TECHGRAW
13. ARTISCO Sp. z o.o. 40. Drukarnia Archidiecezjalna
14. IBM Global Services Delivery Centrer Polska Sp. z o.o. 41. Agencja Mediów Lokalnych
15. FHU Igom Piotr Mielcarz 42. Tripod Media
16. BeCreative Bartosz Ebert 43. KMTM s.c.
17. Jcommerce 44. MSC Martyna Sternal
18. Format 45. DC STUDIOS
19. Bo&GrillRestaurant 46. PROGRAFIKA
20. Kwiaciarnia Oaza 47. WaterMelonReklama
21. Kuchnia na + 48. ArtLookGallery S.C.
22. Daniel Paprota Forge Of Colours 49. Urząd Gminy Rudnik
23. Majcher Adrian Palma 50. BRAUN-MEDEL
24. KBR Michał Chlewiński 51. SATTO MEDIA
25. Grupa KBR Damian Kozłowski 52. MIRAF ZDZISŁAWA ANTONICKA
26. PROSOLUTION Sp. z o.o. 53. Diamanta
27. ELMET PHU Mariola Grela    
Dodano dnia 2017-05-02